Yabancı Diller Yüksekokulu Yeterlilik (Muafiyet) Sınavı

Bu sınav başvurusu daha önceki yıllarda hazırlık sınıfından başarısız olmuş öğrenciler içindir. Yeterlilik Sınavı, 15 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 09:00’da okulumuz sınıflarında yapılacaktır.

Daha önceki yıllarda hazırlık sınıfından başarısız olan öğrencilerimiz linke tıklayarak  (https://forms.gle/NSkhipTqkupZUyMb9) 10 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunabileceklerdir. Öğrencilerimizin sınav atamaları bu başvurulara göre yapılacağından sınava girmek isteyen bu öğrencilerimizin kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sınav hakkında bilgi ve örnek bir deneme sınavı web sitemiz duyuruları arasında bulunmaktadır. Ayrıca gerekli bilgilendirmeler bu sayfadan ve

afyon_kocatepe_uni_hazirlik instagram

t.me/ydyo (AKU Yabancı Diller) telegram hesaplarından yapılmaktadır.

Bu sınav başvurusu sadece daha önceki yıllarda hazırlık sınıfından başarısız olmuş öğrenciler içindir. Sınava mezun durumdaki öğrencilerimiz katılamaz. Halihazırda hazırlık okuyan öğrencilerimizin başvurmalarına gerek yoktur. Otomatik olarak kayıtları alınacaktır.

18 Mayıs 2022, Çarşamba 268 kez görüntülendi